LemON

Clipboard01

"Grupa LemON. Właśnie wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć"
Maryla Rodowicz

"Znakomicie śpiewa! Jest nadzieją polskiej wokalistyki. Igor ma wielką wrażliwość, niech się tylko za szybko nie spali, bo słychać, że śpiewa z duszy i serducha"
Grzegorz Markowski o wokaliście LemON

"Igor z zespołu LemON - świetny, świetny głos. Igor jest naprawdę bardzo, bardzo dobrym wokalistą."
Agnieszka Chylińska

"Mają niebywałą wrażliwość i takie piękne budowanie napięć, które w dzisiejszej muzyce rozrywkowej trochę jest zapomniane. Tak jak najpiękniejszy dzień słoneczny, który powtarza się 3 dni pod rząd staje się nudny, tak samo jest w muzyce. Musza być napięcia i muszą być rosnące emocje i oni robą to perfekcyjnie! Solista Igor jest wybitnie zdolnym wokalistą! Czekam na więcej. Chcę, żeby taka muzyka obowiązywała w naszym pięknym kraju. Facet śpiewa tak, że mi plomby wypadają."
Elżbieta Zapendowska

"To zespół, który ma jakąś szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. Jestem urzeczony tym bandem Wyobraziłem sobie taką sytuację, że jadę samochodem. Przełączam tak jedną stację, drugą stację, trzecią. I cały czas jest tylko ten numer."
Adam Sztaba

"Połamane frazy, zmiany tępa, jazgot elektrycznej gitary pod kontrolą akustycznego brzmienia i przyjemnie "rodzierający" głos Igora sprawiają, że są "inni" od typowego polskiego przepisu na hit. Mocno kibicujmy młodym, niezależnym, których na światło dzienne polskiej sceny muzycznej wyciągnął polsatowski show do wyszukiwania talentów"
Darek Maciborek

"To jest skończenie doskonały już twór estradowy. To charyzmatyczni muzycy jak i wokalista"
Kora